Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı firmamız Antalya Turuncu Kamyonet Taşımacılık Fiyatları bölgenin en ucuz hizmetleri arasındadır ama neden?

Öncelikle bu durumu açıklamamız lazım.

Bu duruma neden olarak tabii ki sizlere sunduğumuz hizmeti sizin memnuniyetiniz için uygun fiyatlardan sunmamız da gerekçe gösterilebilir ama aynı zamanda aslında neredeyse diğer tüm nakliye firmalarının maalesef gereksiz yüksek fiyat istemesi de nedenler arasındadır.

Evet maalesef Antalya nakliye firmalarının tamamı neredeyse her zaman gereksiz yüksek fiyatlar talep etmektedirler.

Ofis Taşımacılığı

Buna en güzel örnek mesafenin artması durumun da fiyatın da artması gösterilebilir.

Ofis Taşımacılığı Tabii ki bu normal ama iki katı mesafe asla iki katı ücretlendirme olamaz! Bu çok önemli bir detaydır.

Aynı zamanda nakliye firmasının sizlerden gereksiz yüksek ücret istediğini keşif aşaması olmadan direkt fiyat vermesinden de anlayabilirsiniz.

Çünkü nakliyecilikte doğru fiyatlandırma asla keşif aşaması olmadan yapılamaz.

Diyelim ki evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyalar de-monte gerektiriyorsa bu durumda marangozlu nakliye hizmeti almak zorundasınız ki bu durum +ücret gerektirir.

Tabii ki diğer detaylar da önemlidir kat yüksekliği, eşya sıklığı gibi detaylar.

Hiçbir durum göz önüne alınmadan en zor koşullar gözetilerek belirlenen nakliye ücreti hiçbir zaman müşteri memnuniyetine neden olamaz ki firma olarak çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için önemlidir.

Ayrıca öğrencilere özel indirimlerimiz de vardır.

Dilerseniz mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilir ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Call Now ButtonKamyonet Çağır