Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Narlıbahçe Kamyonet Nakliye

Narlıbahçe Kamyonet Nakliye

Firmamız, Antalya şehir içerisinde Komyonet ile taşımacılık sektöründe hizmet verdiği her noktada ileri düzey geliştirdiği teknolojiler sayesinde en hızlı hizmeti vermektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarının her detayını özenle değerlendirip kusursuz bir hizmet vermek için üstün çaba sarf edilmektedir.
Hizmetin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi acele bir şekilde nakliye hizmetinin tamamlanması anlamına gelmemektedir.

Planlı ve programlı bir çalışma sonrasında Küçük Nakliye taşımacılık hizmeti hem sorunsuz, hem de hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Nakliye hizmetinin başlangıç aşamasında bir gün önceden evinize gelecek olan uzman personelimiz taşınacak olan eşyaları tek tek not etmekte ve bir ön rapor hazırlanmaktadır.

Narlıbahçe KÜÇÜK NAKLİYE HİZMETİ

 

Taşıma işleminin gerçekleşmesinden önce alınan bu notlara göre paketleme ekibi tarafından eşyalara uygun olacak paketler önceden hazırlanmaktadır.
Taşıma ekibimiz taşınacak olan boş ev içinde bir ön hazırlık gerçekleştirmektedir.

Eski evden yeni eve getirilecek olan eşyaların nerelere konulacağı konusunda ön tespitlerde bulunan ekibimiz, taşımacılık esnasında zaman kaybı oluşturabilecek tüm detayları ortadan kaldırmaktadır.

18 Haziran 2016
82 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Kamyonet Çağır