Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Mini Kamyonet

Mini Kamyonet

1 + 1 kapasitesindeki eşyalarınız için tasarlanmış Turuncu Kamyonet Mini Araçımızdır.

Bu aracımızın Fiyatı Antalya içinde 30 Dakika’ya kadar 100 TL dir.

30 Dakika ve Üzeri Beklemelerde Her Saat için ilk ücretin Yarısı Alınmaktadır.

Antalya il içinde şehir içi taşımacılığı kapsamlı olarak senelerdir Turuncu Kamyonet olarak yapmaktayız ama aynı zamanda Kamyonet Taşımacılık hizmetlerimiz de vardır.

Tabii ki kamyonet taşımacılık yaparken sizlerden istediğimiz ücretlendirmeler uygun rakamlar üzerindendir çünkü yükün, mesafenin azalması demek harcanacak emeğin azalması demektir ki bu da istenilen fiyatın azalmasına neden olur.

Dilerseniz diğer firmaları da inceleyip, fiyat alıp kıyaslama yapabilirsiniz göreceksiniz ki en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet bizde!

Kalite sözde olmaz… bu çok önemlidir. Sizinle çalışırken hem faturalı hem de hizmet öncesinde sözleşmeli çalışıyor olmamız içinizin yasal olarak da rahat olmasına adına önemlidir.

Firmamızın fiyat politikası tabii ki sadece mesafe ile alakalı değildir.

Mini Kamyonet Turuncu Kamyonet Nakliye Firmanız Öğrenci Nakliyesi

Aslında nakliye şirketlerinin tamamı fiyat belirleme aşamasında yük, harcanacak emek ve diğer müşteriye bağlı taşınma koşullarını

değerlendirmelidir ama çoğu firma bunun yerine sanki en zorlu koşullarda hizmet verir gibi direkt mesafe hesap ederek sizlerden fiyat istiyor.

Bu da haksız kazanç demektir. Bu yanlış.

Firmamız hem doğru fiyatlandırma hem de kaliteli hizmetle sizlerle çalışır ki belgeli çalışıyor olmamız, hasar sigortası yapıyor olmamız sizlere verdiğimiz değeri de tam manasıyla göstermektedir.

Öğrenciliğini belgeli bir şekilde kanıtlayacak müşterilerimiz için ödeme aşamasında %20 indirim söz konusudur lakin bu durum için müşteri hizmetlerimizden bilgi almayı unutmayın.

Fatura kesilen isim ile öğrenci belgesindeki isim muhakkak aynı olmak zorundadır.

28 Ocak 2019
675 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Kamyonet Çağır