Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

İzmir Otel Transfer

İzmir Otel Transfer

Genellikle Havalimanı Taşımacılığı Üzerine Yurt içinden yada Yurt Dışından Gelen Valiz, Bavul, Koli gibi Ürünlerin Taşımacılığı Üzerine Araç Temini  Sağlamaktayız.

Ayrıca Futbol Takımları Sezon Çalışmlarında & Golf Malzemeleri Taşımacılığı için Araç Temini Sağlamaktayız.

Turuncu Kamyonet Şehir içi Nakliye ve Şehirler Arası Nakliye Parça eşya Taşımacığı Hizmeti sağlamaktadır.

Firma çalışanlarımıza istediğiniz her an ulaşabilirsiniz , şartlarınızı ve beklentılerınızı sunmanızla beraber sevkıyat noktalarınızı da söyledikten sonra geriye kalan tüm işlermleri halledıyoruz sizler sadece bize güveniyorsunuz..

Bizler için önemli olan uzun dönemli çalışmak müşterinin hassasiyetlerine dikkat etmek ve uygun maliyetle kaliteli uzun soluklu çalışmaktır.

Sadece havalanından alıp firmaya teslim yapmıyoruz havaalanından antrepoya,limana, başka bir havaalanına da taşmacılıklarımız vardır.

Antalya Otel Transfer

Gerek komple araç gerek parsiyel gerek palet-koli bazındaki tüm çalışmalara uyum sağlayan firmamız ödeme konusunda da müşterinin talebi doğrultusunda hareket etmektedir.

Ofis çalışanlarımıza ulaştığınız sürece sizlerin istediği bölgelere verilen ölçülere göre fiyat belirlenmektedir; İzmir Otel Transfer

ayrıca ,düzenli çalışma şartı ile fiyatlarımızın revizeye gidilmezi söz konusu olur ve bununla ilgili sizlere tüm Türkiye geneli için palet bazından,

desi ölçüsünden, kapak ölçüsünden ve komple araç üzerinden fiyatlandırma yapılabilir.

Muhtemelen başınızdan bir çok taşınma deneyimi geçmiştir. İş yeriniz olsun, eviniz olsun…

En azından ailenizle yaşadığınız yıllara ait deneyiminiz ziyadesiyle olmuştur.

Evinize girdiğimiz ilk andan itibaren sizlere müthiş bir güven vereceğimizden eminiz.

Kontrolü tamamen üstlenecek; diğerlerinden farkımızı size çalışmamızın ilk dakikalarında hissettireceğiz.

Biz, İzmir Şehir İçi Nakliye olarak, ekibine az maaş veren ve ‘çalışsın yeter’ niyetiyle çalıştırılan işçilerle çalışmayı tercih etmiyor.

Bir ceketi nasıl katlayacağını bilen, hassas bir tabloyu nasıl paketleyeceğini bilen; değere kıymet veren bir ekibiz.

Üst üste kıymetli eşyalarınızı bindirmek yerine, bunları organize bir şekilde derleyecek ve gruplandırarak aracımıza yükleyeceğiz.

Bu, sadece size güven vermek için değil; çalışma şeklimizi planlama ve organize şekilde yönlendirerek kendi işimizi de kolaylaştırmaya yarayan bir yöntemdir.

Kirlenmemesi ve diğer eşyalarınızla temas etmemesi gereken elbiselerinizi askılarıyla birlikte özenle paketliyor, onları en ufak kırışıklık veya leke bırakmadan yeni yaşam alanınıza götürüyoruz.

İnsan gücü yerine pratik zekasını ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerine hiçbir firma ile deneyimleyemeyeceği kusursuz bir hizmet sunmanın peşindedir.

 

 

16 Şubat 2019
161 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Kamyonet Çağır