Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

ARŞİV TAŞIMACILIĞI

Antalya Arşiv Taşımacılığı Şehir içi Ofis Taşıma Hizmeti

Antalya’da şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, aynı zamanda Antalya sınırları içerisinde ofisten ofise taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Evden eve taşımacılık hizmetinde sağladığı kalite standardını ofis taşımacılığında da yerine getiren firmamız,

uygun fiyatlı taşımacılık hizmetinin yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını da benimsemiştir.

Kurumsal firmaların ofislerini farklı bir noktaya nakletmek için belirli zamanlarda yaptığı programlara tam anlamıyla uyan firmamız,

profesyonel yaklaşımı ile bir çok kurumsal firma tarafından da tercih edilmektedir.

Taşınacak malzemelerin ve eşyaların cinsine göre oluşturulan fizibilite raporuna uyarak çağdaş taşımacılık hizmetini problemsiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

ARŞİV TAŞIMACILIĞI

Firmanıza herhangi bir iş kaybı yaratmayacak şekilde problemleri en aza indirerek, sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmeti tamamlanmaktadır.

Demonte edilmesi gereken mobilyalar uygun şekilde sökülerek tekrar kurulması gereken alana personelimiz tarafından kurulmaktadır.

Arşiv Taşımacılığı Özel kıyafetleri ve özel ekipmanları ile hem görüntü hem de hizmet bakımından

firmamızı tercih etmek için onlarca sebebiniz olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Taşımacılıkta Vazgeçilmez Olduk

Antalya şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde sunduğu müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ile müşteriler tarafından en çok tavsiye edilen firma Turuncu Kamyonet oldu.

Antalya’da Muratpaşa’dan, Gürsüye; Kundu’dan, Uncalı’ya kadar bir çok bölge de hizmet veren firma, hizmetlerindeki kaliteyi artırmak

amacıyla müşterilerinin öneri ve şikayetlerini sürekli olarak dinlemekte, bu konuda da sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaktadır.

Müşterilerini yakından takip ederek analizler de bulunan Turuncu Nakliyat, her müşterinin ihtiyaçları ile yakından ilgilenmektedir.

Türkiye’de şehir içi evden eve taşımacılık hizmetine Antalya ilinde başlayan firma, Antalya’nın bir çok ilçe ve beldesinde hizmet vermeyi devam ettirmektedir.

Hizmet alanları (Konyaaltı, Kültür Mahallesi, Kepez) şehrin en popüler yerleşimlerinde yoğun bir biçimde devam etmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra kurumsal firmalara da hizmetlerini sürdüren firma; ofis taşımacılığı, ürün taşımacılığı gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Taşımacılık hizmetini profesyonel ekibi ile gerçekleştirmekte olan firma, hassas değerlerinize

dikkat etmekte ve aldığınız hizmet sonrası memnun kalmanız için üstün çaba sarf etmektedir.

17 Haziran 2016
126 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Kamyonet Çağır